Automobilių supirkimas

Kadangi šiuo metu auto supirkimas siūlomas ne viename mieste ir ne viename punkte, suprantame, kad rasti geriausius supirkėjus gali būti daug laiko reikalaujantis darbas.

Norėdami padėti Jums sutaupyti laiko – mes atrinkome pačius geriausius supirkėjus, kurie gali pasiūlyti ne tik geriausią kainą, tačiau ir papildomus privalumus, kaip kad dokumentų sutvarkymas bei išsamūs atsakymai į visus Jums aktualius klausimus.
Atrinkti geriausi supirkėjai yra įvertintinti mūsų ekspertų, kurių patirtis leidžia juos klasifikuoti pagal suteikiamų paslaugų kokybę.
Daug kartų matėte skelbimą su žodžiais “superkame automobilius” – puiku, tačiau kaip būti tikru, kad šių supirkėjų paslaugos yra geriausios?

Užpildę formą galite pasiūlyti savo automobilį visiems Lietuvos automobilių supirkėjams!

Automobilių supirkimas

Nereikalingos transporto priemonės pardavimas neturėtų būti sunkus ir varginantis darbas. Suprantama, kad norite iš transporto priemonės gauti maksimalią naudą, tad siūlome pasinaudoti mūsų surinktais kontaktais, kurie padės Jums rasti labiausiai poreikius tenkinančius supirkėjus. Juolab, kaip papildomas privalumas, greta patrauklios kainos – greitas ir paprastas pardavimas, efektyvus dokumentų sutvarkymas ir malonus bendravimas, kad automobilio pardavimas būtų maloni patirtis.

 

Automobilių supirkimas Vilniuje

Suprantama, kad sostinėje supirkėjų skaičius yra didžiausias ir jeigu gyvenate Vilniuje – tokiu atveju rasite didelį šias paslaugas teikiančių asmenų skaičių. Automobilių supirkimas, juolab, džiugina  ne tik konkurencija, kuri galiausiai padeda “laimėti” pardavėjui, tačiau ir patrauklesnėmis kainomis. Supirkimo kainos, žinoma, varijuoja nuo daugelio veiksnių. Ne tik pačios transporto priemonės, tačiau didelę įtaką daro ir metas, kuomet planuojate mašiną parduoti. Dažnai prieš šiltąjį metų laiką suaktyvėja pardavėjai, kurie nori atsikratyti nereikalingos transporto priemonės.

Tokiu atveju sulaukę didelės paklausos supirkėjai gali sau leisti pasiūlyti mažesnes kainas. Ir atvirkščiai žiemos metu. Taigi, skelbimas, kuriame akcentuojama “Superkame automobilius” nereiškia, kad supirkėjas derinsis prie Jūsų. Kartais ir Jums gali tekti derintis prie jo.

Auto supirkimas Kaune

Plačias galimybes turi ir laikinosios sostinės gyventojai, kadangi ir čia yra ne vienas supirkėjas, kurie mielai superka ne tik puikiai funkcionuojančias, tačiau ir jau daužtas transporto priemones. Žinoma, pasiūla kiek mažesnė nei Vilniuje, tačiau vistiek labai plati. Taip pat reikia įvertinti tai, kad Kaune auto nuperkamos dažniausiai šiek tiek pigiau nei Vilniuje, tad naudinga pasipasakoti, ar ne geriau nuvežti automobilį iki sostinės. Kadangi susisiekus su keliais supirkėjais galima greitai ir labai paprastai palyginti kainą bei kitas sutarties sąlygas – pasirinkite Jums labiausiai tinkamą variantą, uždirbkite maksimaliai iš jau nebereikalingos mašinos.

Naudotų automobilių supirkimas

Patogu, kad šiais laikais superkami ne tik puikiai veikiantys, tačiau ir defektų turintys automobiliai, kurie nebenaudingi savininkui. Tokios nereikalingos transporto priemonės dažniausiai būna naudojamos dalimis ir parduodamos per skelbimus, kartais supirkėjai patys užsiima transporto priemonių remontais ir tvarkydami auto naudoja supirktų mašinų dalis. Žinoma, pardavus jokio skirtumo – kam mašina bus panaudojama. Svarbiausia iš jos gauti maksimalią naudą.

Mašinos išregistravimas

Pardavus transporto priemonę labai svarbu kuo greičiau ją išregistruoti. Ypač tokiu atveju, kai parduodate dar veikiančią su kuria galima važiuoti. Žinoma, jeigu parduodate supirkėjams – galite būti ramūs ne tik dėl dokumentų sutvarkymo, tačiau ir tuo, kad jie piktybiškai nepiktnaudžiaus mašina, kol ji teisėtai priklauso Jums. Išregistruoti galima internetu, tad tai padeda sutaupyti daug laiko.

Kaip išregistruoti auto internetu?

  1. Prisijunkite prie elektroninės transporto priemonės registravimo sistemos.
  2. Prisijungus reikia nurodyti pirkėjo (šiuo atveju supirkėjo) asmeninius duomenis: vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamą vietą ir prisegti skenuotą tiek pirkėjo, tiek pardavėjo pirkimo-pardavimo sutarties kopiją (ji turi būti pasirašyta).
  3. Kuomet prašymas yra priimtas – apie tai pardavėjas bus informuojamas el. paštu.
  4. Išregistravimui yra taikomas mokestis, kurį reikia sumokėti per el.bankininkystę.
  5. Viskas – reikia laukti, kol pirkėjas taip pat bus informuotas apie jo vardu užregistruotą transporto priemonę.

To nepadarius rizikuojate, kadangi visi nusižengimai padaryti su transporto priemone “gula” ant to asmens pečių, kuris atsakingas už mašiną.

Auto supirkimas: kainos

Supirkimo kainos, kaip jau minėjome, varijuoja priklausomai nuo daugelio veiksnių. Svarbiausias jų yra jūsų transporto priemonės būklė. Jeigu norite gauti geriausią pasiūlymą – tokiu atveju palyginkite kelių supirkėjų galimybes ir pasirinkite Jums labiausiai tinkamą.

Žinoma, kainą dažnai nusako ir auto priemonės metai, taip pat, ar tinkamai sutvarkyti visi mašinos dokumentai.

Automobilių supirkimas vienoje vietoje

Norite sužinoti kokį geriausią pasiūlymą galite gauti už savo transporto priemonę? Tokiu atveju siūlome užpildyti šią užklausą, kurią gaus visi patys geriausi automobilių supirkėjai, jie įvertins Jūsų transporto priemonę ir pasiūlys kainą. O Jūs galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkamą pasiūlymą!